Referencie

V Záhorciach 9.7.2003

Vážený pán Nikolo Kántor,

v máji minulého roku som si zakúpil Váš výrobok Žen-Šen tekuté sladidlo cca 2ks 2x250ml. Po vyskúšaní jeho účinkov som si zaobstaral ešte 10 ks.

Mám problémy s krvným tlakom. Pri používaní Vášho výrobku sa môj zdravotný stav z časti upravil. Avšak v januári tohto roku sa mi minula posledná fľaška. Takže si chcem objednať ďalší.

Na etikete výrobku som našiel Vašu adresu a preto sa obraciam priamo na Vás. Neviem či máte v ponuke iné výrobky.

Najradšej by som bol keby ste mi zaslali 2 fľašky , t.j. 1x normál a 1x pre diabetikov, sirupu Žen-Šen + ponukový list – ak máte iné výrobky.

Zašlite poštou na dobierku.

Ďalší odber predpokladám 20 fliaš, ale najprv chcem vyskúšať sirup, ktorý je v predaji tento rok.

Ak by Vám vyhovoval osobný odber v Nitre, zašlite mi adresu, prípadne telefónne číslo, Nitru poznám veľmi dobre. Žil som tam 6 rokov.

Ale najprv by som potreboval tie 2 fľašky.

Pán BS, Bratislava:

Ani vlastne neviem, či sa tieto riadky dostanú do správnych rúk, ale ak áno tak budem veľmi rád. V decembri 2004 na Vianočných trhoch v Bratislavskej Inchebe som pre moju matku kúpil veľmi zaujímavý prípravok, výrobok – sladidlo vitamínové tekuté s koenzýmom Q10 pre diabetikov. Moja matka sa tomu veľmi potešila, ale už jej dochádzajú zásoby a preto ma požiadala, aby som sa pokúsil vypátrať Vás podľa údajov na fľaške. Preto sa tieto riadky pokúšam poslať na adresu, ktorá bola na fľaške. Matka síce býva v Močenku pri Nitre, ale má 76 rokov, chodí už o 2 paliciach a tak by som vás chcel poprosiť poslať to formou dobierky na moju adresu do Bratislavy. Ak by som ešte mohol poprosiť o presnejší kontakt na Vás, pretože občas, keď zájdem na pár dní do Močenku, tak by nebol pre mňa problém skočiť do Nitry. Mal by som záujem o zaslanie 2 fľašiek tohto prípravku, pretože matka s tým narába veľmi opatrne a jedna fľaška jej vydrží aj 2 mesiace. Dúfam, že ľahko pochopíte, že o aký výrobok sa jedná.

Za pochopenie vopred ďakujem.

Vážený pán Kántor,

objednávam si u Vás 2 fľašky tekutého sladidla – zloženie: cukor, šalvia lekárska, mäta pieporná, estragón, tymián + koenzým Q10.

Vaše sladidlo v tomto zložení mi veľmi dobre pôsobí na žalúdok, upravilo sa mi trávenie a môžem dokonca jesť aj uhorky, ktoré mi už roky robili problémy.

Je veľká škoda, že Váš výrobok nie je dostať v lekárňach a málo ľudí o ňom vie. Prosím Vás, zašlite mi ešte ponukový list na ďalšie Vaše výrobky.

S pozdravom

Š.Ň.

Poltár

Na úvod by som Vám chcela napísať pár slov o Vašom výrobku – sladidlo Žeň-Šeň. Je to skvelý výrobok, zakúpila som si ho od Vašich dílerov v meste Prievidza a veľmi mi pomohol. Využila som obidve dávky a cítim sa po ňom skvele, plná energie a optimizmu. Mám 48 rokov a veľké problémy s pohybovým ústrojenstvom a rôzne ženské problémy. Pri užívaní Žeň-Šeňu som však ako znovuzrodená.

Nakoľko som dávku minula a pociťujem viac únavu a úbytok energie, prosím Vás, či by ste mi nezaslali ešte dve dávky tohto prostriedku, aby som sa zase cítila skvele. Chcela by som však vedieť, či je to ešte za tú cenu, čo som kupovala od dílerov, lebo som nezamestnaná a nemôžem si dovoliť kúpiť si to za normálnu cenu, pretože nepoberám ani sociálku a môj manžel mi nie je ochotný tolerovať takéto výdavky.

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem a chválim Váš výrobok pred všetkými známymi a celou rodinou. Je to fantastické, držím Vám palce, aby ste mali veľa takýchto spokojných zákazníkov ako som ja. Ak mi to nemôžete z nejakého dôvodu zaslať, prosím Vás, aspoň mi napíšte, kde by som sa mohla obrátiť o zaslanie Vášho výrobku Žeň Šeň dia.

Veľa zdravia a pracovných úspechov Vám želá S.Ľ.